barcoleta

Postuar: Qershor 20, 2009 te Uncategorized

Pse ismail qemali ngriti flamurin ?
Sepse Isa Boletini gjendeshte ne pozicion jasht loje

1- Pse bjondja meson ne ballkon?–Qe ti tregoje te tjereve qe ka studiuar jashte.

2- Pse bjondja para se te fleje merr nje gote te mbushur me uje dhe nje gote bosh?–Se edhe mund t’i pihet edhe jo.

3- Pse bjondja nuk e shkruan dot 11-en?–Sepse s’di se cilin 1 te veje te parin

4- Si e vret bjondja peshkun?–Ia fut koken ne uje derisa te mbytet

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s