Barcolet

Postuar: Maj 7, 2009 te Uncategorized

Djali me biçikletë

Nje djale i lutet babait qe ti bleje nje biçiklet dhe babai ja ploteson deshiren.Nje dite djali niset per udhetim dhe e lith
biçikleten ne nje shtylle korendi ku ishe shkruar nje lajmerim vdekje per nje vajze por djali nuk e pa dhe iku. Kur u kthye
nuk e gjeti biçikleten por edhe lajmerimin nuk e pa por gjeti disa burra dhe gra qe po qanin dhe ky mendoje se po qanin
per biçikleten e tij dhe filloj dhe djali me te qare.Ne nje momente nje burre e pyet :ishte e re? dhe djali pergjigjet:
tre here ja kisha hipur o xhaxhi

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s