Detyra logjike

Postuar: Maj 2, 2009 te Uncategorized

e kan pyetur vellaun “sa motra i ki”
ai thote: ” kam aq motra sa edhe vllezer ”
e pyesin motren: “sa vllezer i ki”
ajo thote: “kam dy here me shume vllezer
se motra “atehere
sa eshte numri i vllezerve dhe i motrave

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s